Youtuber Orkun Işıtmak Boks Düellosunda Seyirciden Dayak Yedi
Youtube sektöründe ismini hafızalara kazıyan ve son dönemlerde iyi haberlerle adı anılmayan Orkun Işıtmak 30 günlük boks çalışmaları sonunda maça çıkmıştı, olaylar burada patlak verdi.

Orkun Işıtmak boks eğitimini tamamladıktan sonra daha önce karşılaşmadığı bir rakiple amatör bir basket sahasında karşı karşıya geldi. Rakibi ile antrenman yapan Orkun Işıtmak maç başladıktan kısa süre sonra darp edildi. Sahaya dalan bir başka şahıs Orkun Işıtmak'a arkadan saldırdı ve Orkun Işıtmak yere yığıldı. Video kaydı alınan o anlarda Orkun Işıtmak'ın uzun süre yerden kalkamadığı gözlemlendi. Boks maçına çıkan Orkun Işıtmak sahaya dalan kişinin üst üste 2 yumruk atmasıyla birlikte kısa süre şok yaşadı.

Daha önce Gezi Parkı olayları ile ilgili videoları çıkan vebasında yankı uyandıran Orkun Işıtmak'ın Türk polislerine karşı sarf ettiği sözler büyük oranda tepki çekmişti. Boks maçına çıkan Orkun Işıtmak'a yapılan saldırıyı birçok kişi bu olay ile ilişkilendirdi. Fakat boks maçı sırasında arkadan saldıran şahsın maçı gerçek sandığı ve sahaya dalarak Orkun Işıtmak'a saldırdığı ifade edildi. Olayı özetleyecek olursak Orkun Işıtmak herhangi bir olay nedeniyle değil yanlış anlaşılmadan dolayı darp edildi.

Tarlabaşı'nda video çeken Orkun Işıtmak boks maçının ardından darp edilmesiyle birlikte soluğu hastanede aldı. Orkun Işıtmak'ın resmi hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar hayranlarını şok ederken ünlü youtuberın kendisine saldıran şahıstan şikayetçi olduğu belirtildi. Orkun Işıtmak'ın darp edildikten sonra gerekli kontrolleri yaptırdığı ve tedavi sürecine başladığı belirtildi. Ünlü ismin yüzünde gözle görülür değişiklikler ve estetik görünümden uzak bir görüntü yer alıyor. Orkun Işıtmak konu ileilgili sık sık paylaşım yaparak hayranlarını durumdan haberdar ediyor.

Orkun Işıtmak'ın saldırıya uğradığı o anlar;

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları