Türk Oyuncu Game of Thrones Dizisine Transfer Oluyor
Türk oyuncuların ulusal arenada boy göstermesi ve devasa projeler ile ismini duyurması çok sık karşılaştığımız durum haline geldi. Özellikle büyük bütçeli yapımlar bu konuda ideal örnekleri barındırmakta..

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da önemli bir role hayat veren Alper Atak, dünyaca ünlü dizi Game of Thrones'a transfer oluyor. İçimizdeki cevherlerden birisi olan Alper Atak'ın Diriliş Ertuğrul'da oluşan hayran kitlesi yeni bir boyut kazanacak. Özellikle Game of Thrones dizisi ile popülaritesini ciddi oranda arttıracağı düşünülüyor. Oyuncunun son sezon için çalışmalara başlayacağı iddiaları ise kuvvetleniyor. Diriliş Ertuğrul'da Antheus karakterine can veren Alper Atak'ın Game of Thrones'un son sezonunda nasıl bir rol alacağı ise merak ediliyor.

2019 yılında ekranlara veda edeceği açıklanan Game of Thrones dizisinin son sezonu olan 8.sezonunda görev alacağı iddia edilen Alper Atak, konu ile ilgili ipucu ermeyi ihmal etmedi. Alper Atak konu ile ilgili olarak ''Heyecanlıyım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim" açıklamasını yaptı. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Alper Atak daha önce Kurtlar Vadisi, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, Kod Adı Koz, Sungurlar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi projelerde yer almıştır. Ancak Alper Atak'ın asıl çıkış noktası Diriliş Ertuğrul dizisi olmuştur.

Alper Atak'ın HBO seçmelerine katıldığı ve şuan için seçme aşamasında yer aldığı biliniyor. Net olarak seçilip seçilmediği bilinmiyor. Ancak Türkiye'yi temsil etmesini en içten dileklerimizle isteriz. Alper Atak'ın başarılı kariyer grafiğinin ulusal anlamda taçlandırılması hem kendisi açısından hem de ülkemiz açısından önemli bir değer olacaktır. Game of Thrones dizisinin son sezonu ile ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlere aktaracağız. Şuan için kesinlik kazanmış bir durum bulunmuyor.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları