Prison Break Sevenlere Duyuru: Türk Versiyonu Çekilecek
Son zamanlarda yabancı dizilerin Türk uyarlaması ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Özellikle Bizim Hikaye dizisinin reytingleri, Türk uyarlamalarının başarılı olabileceğinin en büyük kanıtı haline geldi.

Efsane dizi Prison Break Türkiye'ye uyarlanacak. Prison Break dizisinin yerli versiyonunda başrol oyuncusunun kim olacağı belli oldu.Yerli Prison Break dizisinde başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ olacak. Büyük projelerin vazgeçilmez isimlerinden birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ, dünya çapında geniş kitlelere ulaşan Prison Break dizisinde büyük bir rolün altına girecek.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun köşesine taşıdığı konunun ayrıntılarına bakılacak olursa dizi Ay Yapım tarafından yapılacak.Kıvanç Tatlıtuğ'un Ay Yapım ile konu üzerinde anlaşma sağladığı ise dikkat çeken bir diğer ayrıntı olarak teyit ediliyor. Ayrıca dizinin FOX kanalında yayınlanacağı ve FOX ile prensipte anlaşma yapıldığı iddia ediliyor. Bir diğer Türk uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisi de FOX kanalında yayınlanıyor.

Dizi ile ilgili prensip anlaşmaları tamamlandı. Şuan için iş sadece imzalara kalmış gibi görünüyor. Fakat pürüz çıkartabilecek birçok durum söz konusu.. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ gibi başrol oyuncusunu FOX kanalına kaptırmak istemeyen diğer kanalların farklı projeler ile ünlü oyuncunun kapısını çalacağı ve daha yüksek ücretler teklif edeceği iddia ediliyor.

Cazip bir teklif ve oyuncunun kafasına yatan bir proje ortaya çıkmazsa Kıvanç Tatlıtuğ'un %90 Prison Break uyarlamasında başrol olarak rol alacağı bilinmektedir. FOX Türkiye ile Ay Yapım arasında herhangi bir problem çıkması durumunda dizinin akıbetinin ne olacağı bilinmiyor. Çünkü dizi Amerika'da Fox News Corporation'da yayınlanmakta. Doğal olarak hakları elinde bulunduran FOX, Prison Break uyarlamasında başarılı olmak zorunda.

Yeni dönemde dizi ile ilgili daha fazla ayrıntı gelecek ve sizlerle paylaşacağız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları