iPhone X'den Kıl Çıktı, İade Etti!
Son zamanların en fazla konuşulan cihazlarından birisi olan iPhone X ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Satın aldığı iPhone X'den kıl çıkan Türk ürünü iade etti.

Olay bir ekşisözlük yazarının başına geldi. 'gkn s' isimli ekşisözlük yazarı satın aldığı her ürünü videoya çektiğini ifade etmiş ve yeni bir iPhone X aldığını belirtmişti. Fakat iPhone X ile ilgili dikkat çekici bir sürprizle karşılaştı. Yazar, aldığı ürünün kutu açılımını yaparken iPhone X ürününde kıl olduğunu gördü ve bunu videoya kaydetti.

Sipariş verdiği iPhone X'i 29 Kasım 2017 tarihinde teslim alan yazar,telefon ile jelatin arasında kıl olduğunu tespit etti. Videonun henüz ilk saniyelerinde kutudan telefonu çıkaran yazarın, telefonun arkasını çevirmesiyle birlikte iPhone X'te kıl olduğunu tespit ettiği gözlemleniyor. Yazar ve videodaki diğer kişinin tepkisinden bu durum net bir şekilde anlaşılıyor.

Apple firmasının ürettiği her bir ürüne insan eli değmediği bilinen bir gerçektir. Bu durumda videodaki durumun gerçek olduğunu varsayarak Apple'ın profesyonellikten uzak bir tavır sergilediğini görebiliriz. Yazarın durumu Apple müşteri hizmetlerine bildirdiği anda aldığı yanıtta aynı şekilde olmuş.Doğal olarak Apple'ın bu hatasının mantıklı bir açıklaması olmadığı gözler önüne seriliyor.

Ekşisözlük yazarının ifadeleri doğrultusunda cihazı iade ettiği biliniyor. Apple firmasının iade talebine olumlu yanaştığı ve para iadesinin yapılacağını belirttiği ise gelen bir diğer bilgi olarak kayıtlara geçti.Türkiye'de rekor ücretler satılan iPhone X'in bu denli küçük ama mide bulandırıcı bir hata yapması sözlük yazarları tarafından eleştirilmeye başlandı.

Konu ile ilgili olarak yayınlanan görsellerden birisi ise şu şekildedir;

Konu ile ilgili olarak yayınlanan görsellerden birisi ise şu şekildedir;

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları