Instagram'da Otomatik Beğenme Botu Var!
Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'da otomatik beğenme botu olduğunu biliyor muydunuz?

Fotoğraflarınızın veya videolarınızın saniyeler içerisinde beğenilmesinin mantıklı bir açıklaması bulunuyor. Instagram için geliştirilen bot sayesinde fotoğraf ve videoların paylaşıldığı anda beğenilmesi mümkün hale geldi. Bu nedenle aldığınız beğenilerin bu bot aracılığıyla otomatik olarak yapılması mümkün. Botu kullanılabilir kılan en önemli özellikle ise belirli bir kişiye uygulanabilmesi ve o kişiye ait gönderilerin takip edilmesidir.

Botu kullanan kişiler belirli kişileri takip ederek o kişinin paylaştığı herhangi bir gönderiyi hiçbir şey yapmadan beğenebiliyor.Botun geliştiricisi olan gulzar1996 rumuzlu GitHub kullanıcısı, kız arkadaşından trip yiyenler için elini taşın altına koyduğunu ifade etti. gulzar1996'nın geliştirmiş olduğu bot sayesinde kız arkadaşınızın veya erkek arkadaşınızın gönderilerini beğenilir, kısa süre içerisinde gönderileri beğenerek dikkatlerin sizde toplanmasına engel olabilirsiniz.

Özellikle aktif olarak fotoğraf paylaşan arkadaşlarınızın beğeni konusunda sizi zor durumda bırakması ve sürekli sorgulamasından sıkıldıysanız bu botu kullanarak kısa süre içerisinde beğenide bulunabilirsiniz. İlgili yazılım GitHub sitesi üzerinden erişime açılmaktadır. Yazılımın sayfasını takip ederek geliştirmeler ile ilgili detaylardan haberdar olabilir, kısa süre içerisinde yazılımı bir üst seviyeye yükseltebilirsiniz.

Bununla birlikte Instagram'da bulunan ''Turn on Post Notifications'' seçeneğini kullanarak herhangi bir arkadaşınız fotoğraf paylaştığında haberdar olabilirsiniz. Bu özelliğe profil ayarlarından ulaşmak mümkündür.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları