Hayal Mi Gerçek Mi Filminin IMDB Puanı Belli Oldu
19 Ocak tarihinde vizyona giren Hayal Mi Gerçek Mi isimli Youtuber projesi olan filmin IMDB puanı belli oldu. Enes Batur bu puan ile adeta şok yaşadı.

Ünlü youtuber Enes Batur'un Hayal Mi Gerçek Mi? filmi vizyona girdi. Vizyon tarihinin ardından birçok kişi tarafından izlenen filmin IMDB puanı belli oldu. Youtube Türkiye'nin en büyük bireysel kanalı olara bilinen Enes Batur'un hayatını anlatan filmde birçok ünlü youtuber ve oyuncu yer alıyordu. Filme gelen ilk tepkiler güzel olsa bile IMDB puanı o kadar etkileyici olmadı.

Vizyona girdiği andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılaşan film açılış gününde en çok gişe alan filmlerden birisi olma potansiyeline sahipti. Vizyona giren film 400 sinema salonunda gösterime girdi ve talepler artınca salon sayısı 1000'e yükseltildi. Sosyal medyanın genç isimlerinin yer aldığı bu projede iyi bir gişe bekleyen Enes Batur bu konuda olumsuz bir sonuç almadı. Ancak filmin IMDB puanı açıklandığında herkes şok yaşadı.

Film IMDB resmi sitesinde an itibariyle 10 üzerinden 2,4 puan aldı ve bu ortalamanın bir hayli aşağısında olduğu anlamına geliyor.Birçok kişinin oy kullanabildiği IMDB sisteminde, Enes Batur'a yönelik olumsuz bir birleşim olduğu ifade ediliyor. Filmin nasıl olduğu konusunda yapılan yorumlar IMDB puanı ile örtüşmediğinden bu sonucu çıkarmak mümkün olabiliyor.Filmin oyuncu kadrosunda birçok youtuber olduğundan dolayı oyunculuktan anlamazlar mantığı ile bakan kişiler IMDB puanında olumsuz yönde oy kullandı.

IMDB puanının filme değil Enes Batur'a yönelik olarak tepki gösterilmek amacıyla verildiği düşünülürken puanın şuan için aynı kaldığı ve hiçbir şekilde yükselmediğini söylemek doğru olacaktır. Sosyal medyanın genç isimlerinin yer aldığı bu projeye düşük puan verilmesi ise Enes Batur hayranları tarafından yoğun tepki aldı. Özellikle Enes Batur hayranlarının birçok yerde yorum yaparak durumu kabul etmediği ve haksız bir sonuç olduğunu vurguladığı belirtildi. Fakat kitlenin yaş ortalamasının düşük olması EnesBatur'un destek bulması için yeterli olmadı. Şuan için Enes Batur'un filminin iyi olduğu fakat IMDB puanının kötü olduğu elimizdeki tek veri olarak dikkat çekiyor. Filmin gişesinin önümüzdeki günlerde açıklanacağını tahmin ediyoruz.

Enes Batur'un Hayal Mi Gerçek Mi isimli sinema projesinin vizyon tarihinden itibaren kaç kişi tarafından izlendiği ile ilgili bilgiyi vlog videolarında veya resmi Instagram hesabında bulabilmeniz mümkündür. Ünlü youtuber bu konuda açıklama yaparak hayranlarını bilgilendirecektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları