Hangi Fotoğrafınızın Favori Olduğunu Görün ; Top Nine
Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'da ne kadar favori olduğunuzu görmek istiyorsanız bunu yapmanızı kolaylaştıran yeni bir uygulama mağazaya konuldu.

Her gün binlerce beğeni alan fotoğraflar arasında kıyaslama yapmak oldukça zordur. Hangi fotoğraflarınızın ne kadar beğeni aldığını öğrenmek istiyorsanız bu uygulama ile istatistiksel verileri elde etmeniz mümkündür. Çok kolay bir şekilde uygulama ekranında en çok beğenilen ilk 9 fotoğrafınızı görebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı mağaza üzerinden indirmek ve gerekli senkronizasyonu sağlamak.

Top nine uygulamasında fotoğraflarınızı görebilmek için yapmanız gereken tek şey kullanıcı adınızı yazmak. Uygulama hiçbir şekilde özel bilgilerinizi ve şifrenizi talep etmiyor, bu nedenle son derece güvenilir diyebiliriz. Fakat uygulamayı kullanabilmek için profilinizin herkese açık olması gerekiyor. Eğer profiliniz kapalıysa instagram hesabına uygulama üzerinden giriş yaparak fotoğraflarınızın beğeni istatistiklerini görebiliyorsunuz.

Top Nine uygulamasının sevilen bir diğer özelliği ise fotoğraflarınızı çıkartma olarak kullanabilmeniz. Dilediğiniz fotoğrafınızın çıktısını alarak yine istediğiniz ürünün üzerine bastırabiliyorsunuz. Uygulama bunun için gerekli olan tüm kolaylıkları sağlıyor. Fotoğraflarınız ile ilgili işlem yapmak istediğiniz zaman uygulama sizi kolay bir şekilde yönlendiriyor.

Şuan için sadece iOS işletim sistemli cihazlarda kullanıma sunulan uygulamanın android versiyonunun çıkıp çıkmayacağı belli değil. Fakat uygulama beklediği ilgiyi görürse android sürümünün çıkması mümkün olabilir.

iOS platformu için buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları