Çağla Şikel Kanal Açınca ''Paran Mı Bitti?'' Dediler
Ünlü manken Çağla Şikel Youtube üzerinde aktif bir şekilde video paylaşmaya başladı. Çağla Şikel'in kanalına gelen takipçiler ise şok eden yorumlar bıraktı.

Ünlü manken ve oyuncu Çağla Şikel video paylaşım sitesi Youtube'da kanal açıp paylaşım yapmaya başlayınca hayranlarının kıskacına girdi. Çağla Şikel genel olarak makyaj, kıyafet kombini ve saç ile ilgili paylaşımlar yaparken kadınlara yönelik içerikleri ile dikkatleri üzerine çekti. Çağla Şikel'in paylaşımları kısa süre içerisinde yüz binlerce izlenme aldı ve hayranlarının birçoğu takdir etti. Fakat bazı kesim Çağla Şikel'i eleştirmeden geçemedi. Birtakım youtube kullanıcıları Çağla Şikel'e ''Paran bittiği için mi buraya geldin?'' sorusunu yöneltti.

Ünlü isim Sabah Gazetesi'nin Günaydın eki için Merve Yurtyapan ile röportaj yaparak merak edilen soruları yanıtlandırdı. Youtube kanalı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Çağla Şikel, kendi deneyimlerini paylaştığı kanalında takipçilerinin yönelttiği soruları yanıtladı. Röportaj içerisinde Çağla Şikel geleceğe dair projelerini de ele aldı ve hayranlarına dikkat çeken mesajlar verdi.

Çağla Şikel çektiği videolar ile kendi deneyimlerini paylaştığını ifade etti. Çağla Şikel'in kanal açma fikri ile ilgili olarak ekranda hiçbir projesinin olmadığı ve bu nedenle Youtube kanalı açtığını söylemesi dikkatlerden kaçmadı. Projesi olmayan Çağla Şikel'in geçici olarak Youtube sektörüne giriş yaptığını ifade etmesi merak edilen soruların yanıt bulmasına neden oldu. Aynı zamanda kullanıcılara yanıt veremediğini ifade eden Çağla Şikel bu tür sorulara ve eleştirilere bireysel olarak yanıt veremediğini açıkladı.

Röportaj sırasında kanalından para kazanıp kazanmadığı sorulan Çağla Şikel soruyu yanıtsız bırakmadı. Çağla Şikel konu ile ilgili olarak biz bu işi para için yapmıyoruz yanıtı verdi. Hatta videolarında çok az reklam kullandığını belirten Çağla Şikel, Youtube'un bu amaçla kullanılmasını doğru bulmadığını ifade etmesi gerçek kitlesini memnun etti. Bununla birlikte sadece deneyimlediği markaların reklamını aldığını ifade eden Çağla Şikel, önüme çorba koyup reklamını yap derlerse yapmam yanıtını verdi.

Çağla Şikel'in son zamanlarda ünlü isimleri Youtube kanalında ağırladığı gözlemleniyor. Youtube sektörüne giren ünlü isimlerin Çağla Şikel'in kanalında çektiği eğlenceli videolar ise milyonlarca izlenme ile rekor kırmaya devam ediyor. Özellikle çoğu zaman trend videolar listesine giriş yapan Çağla Şikel, ünlü isimler ile çektiği videoları sıklaştırmaya başladı.Çağla Şikel konu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunup günlük ne düşünüyorsa onu yaptığını ifade etmesi yine beğeni toplayan ve doğal bulunan  davranışlardan birisi olarak kayıtlara geçti.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları