Buzlanan Yolda Ayakta Kalma Mücadelesi Veren Adam 2 Günde 40 Milyon İzlendi!
Sosyal medyada hızla yayılan viral videolar her geçen gün farklı kişileri ünlü etmeye devam ediyor. Yurt dışında meydana gelen olayda ise bir adam 40 milyon izlenme aldı.

Sosyal medyada hızla yayılan viral videolar her geçen gün farklı kişileri ünlü etmeye devam ediyor. Yurt dışında meydana gelen olayda ise bir adam 40 milyon izlenme aldı.

Ülkemizde de hızla soğuyan havalar buzlanma, kar yağışı ve çeşitli doğa olayları ile etkisini arttırmaya başladı. Fakat yurt dışında yaşanan olaylar bizde yaşananlardan biraz daha farklı. Daha zor şartları yaşayan ülkelerde vatandaşlar yaşam mücadelesi veriyor. Özellikle buzlanmanın olduğu yerlerde hayat adeta felç olmuş durumda. Bu haberde ise bir adamın buzlanma olan yerde ayakta kalma çabasını görüyor olacağız. İnternet fenomeni haline gelen adam buzlanma olan noktada verdiği mücadele ile 2 günde 40 milyon kez izlendi.

Amerika Virginia'da meydana gelen olayda bölgede yaşayan Tim Besecker isimli vatandaş videoda yer alan şahıs olarak biliniyor. Sabah işe gitmek için evinden çıkan Tim Besecker, asfaltta meydana gelen buzlanmayı fark etmeden yoluna devam ediyordu. Bu sırada ayağı kaymaya başlayan Tim, zor anlar yaşamaya başladı ve düşmemek için uzun süre mücadele verdi. Tim'in bu mücadelesi sosyal medyada onu ünlü yapan etmenlerden birisi oldu. Buzlanma olan bölgenin ilk bölümünü başarılı bir şekilde ayakta tamamlayan Tim, ikinci bölümde fena bir şekilde yere çakılıyor. Tim'in o anları güvenlik kamerası tarafından kayda alınıyor ve bu kayıt internette yayınlanıyor.

Güvenlik kamerasına kaydedilen görüntüleri izleyen Kelly Bonser Besecker, eşinin eğlenceli görüntülerini internette yayınlamaya karar veriyor. Bu kararın ardından olanlar oluyor. Tim Besecker'in buzda dans isimli videosu kısa süre içerisinde 40 milyon izlenmeye ulaştı ve rekor kırdı.

Tim Besecker'in ''buzda dans'' isimli düşüş videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları