BİM Uygun Fiyatlı Powerbank Satacağını Açıkladı
Teknolojik ürünleri ekonomik fiyat seçenekleri ile birlikte raflarına koyan BİM yine dikkat çeken bir girişime imza atıyor. BİM bu kez %50 indirim ile karşımıza çıkıyor.

Geçmiş dönemlerde Playstation 4, iPhone X, Samsung Galaxy gibi ürünleri raflarına koyan BİM market zinciri teknoloji alanında rakip tanımıyor. Var olan ürün yelpazesi bir hayli geniş olan BİM'in sürekli olarak teknolojik ürünler ile ilgili çalışmalar yapması da müşterileri memnun ediyor. BİM'in en önemli girişimlerinden birisi olan iPhone X ürün satışı ise en çok dikkat çeken ürünler arasında yer almıştı. Bu nedenle teknoloji alanın yeni fikirler üreterek girişimlerini sürdüren market zinciri bazen ufak miktarda bazense %50'ye varan indirimlerle ürün satışı yapmaktadır. Yeni ürünler arasında yer alan Sony marka Powerbank ise bunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Ürünün satış fiyatı ise orjinalinden çok daha uygun olarak tanımlandı.

Teknolojik ürünlerde yaptığı çalışmalar ile sosyal medyada da dikkat çeken BİM, yeni ürünü ile şimdiden büyük bir kitlenin olumlu tepkisi ile karşılaştı. BİM market zincirinin ürünleri ile ilgili olarak yapılan paylaşımlar dikkat çekerken ünlü markanın alanında rakip tanımadığı da vurgulanmaktadır. Market zinciri olarak giyimden takıya, mutfaktan pratik ürünlere kadar birçok ürünü her hafta yeni modeller ile revize eden BİM, yeni ürününü de bu strateji ile satışa koyacak. BİM marketler zincirinin satışa koyacağı Sony marka Powerbank'ın orjinali 149TL'ye satılmaktadır. Ancak BİM'de bu ürün %50 indirimle satışa koyulacak. Ürünün satış fiyatının 75TL olacağı belirtildi. Aynı zamanda bol miktarda stok getirileceği vurgulandı.

Telefonunuzun batarya değerine göre ortalama 3 kez tam dolum yapan Powerbank marka olarak kuvvetli bir üründür. Eğer Powerbank kullanıyorsanız BİM marketler zincirinin bu haftaki kataloğunu incelemenizi tavsiye ederiz.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları