Beklenen An Geldi; FIFA 2019 Resmi Olarak Duyuruldu
Yılın en çok oynanan spor oyunlarından birisi olan FIFA, geçtiğimiz yıl ki çıkışını sürdürmek için var olan özelliklerinin üstüne yeni özellikler ilave ederek bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Son olarak Alex Hunter modunun ikinci sezonu ile FIFA 2018 oyununu piyasaya sunan EA Sports yeni oyununu duyurdu. Kısa süre önce hakkında sızıntılar ve çeşitli iddialar çıkan FIFA 2019 oyunu resmi olarak duyuruldu. En yakın rakibi PES'in şirketi KONAMI elinde bulunan lisansları FIFA oyununa kaptırdı. Doğal olarak FIFA'nın bu yıl geçtiğimiz dönemlere oranla çok daha güçlü bir çıkış yapacağı düşünülüyor. Aynı zamanda PES oyununun tercih edilmeyen ligleri bünyesine katması FIFA ile arasındaki uçurumu bir hayli arttırdı. PES ile FIFA arasındaki rekabetin hangi noktaya geleceği bilinmezken iki oyunun da bu sene çıkış yapacak olan versiyonlarının oldukça keyifli bir oyun deneyimi yaşatacağı iddia ediliyor. FIFA'nın kuvvetli çıkış yapma ihtimali ise FIFA'nın yine yılı önde kapatacağı teorilerini doğru çıkarıyor.

FIFA 2019 oyununun resmi olarak duyurulması, Şampiyonlar Ligi lisanslarının alınıp alınmadığını da ortaya çıkardı. Lisansların tamamen EA Sports'un eline geçtiği ve artık FIFA oyunun lisanslı Şampiyonlar Ligi fikstürlerini görebileceğimizi biliyoruz. Eğer yeni oyunu beklerken sabırsızlık yaşıyorsanız tanıtım fragmanını izleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Oyun son dönemlerin en iyi çıkış yapan spor oyunlarından birisi olarak kayıtlara geçecektir. Ancak oyuncuların bu konuda ne düşüneceği merak ediliyor. Çünkü halen ciddi bir kitlenin PES oyununa ilgi gösterdiği biliniyor.FIFA 2019 oyununun resmi duyurusu ile birlikte oyun fiyatları da belli oldu.Standart sürümün 359 TL, Şampiyonlar Ligi versiyonunun 449 TL olacağı açıklandı. Fiyatların biraz uçuk olduğu ise kullanıcıların fikir birliği sağladığı konulardan birisidir.

FIFA 2019 Tanıtım Videosu:

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)



Facebook Yorumları