Amazon Prime Üyelerine Özel Bedava Oyun
Yıl sonuna doğru devasa kampanya haberlerinin yer aldığı markalara Amazon Prime dahil oldu. Amazon Prime üyelerine özel olarak 24 TL'lik oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Son teknoloji ile üretilen ve dev bir açık dünya sunarak bizlere farklı bir evren deneyimi yaşatan oyunların yanı sıra her gün açıp saatlerimizi verdiğimiz alternatif platform oyunları, son zamanlarda fazlasıyla ilgi gören oyun türlerinden birisi haline gelmişti. SteamWorld Heist oyunu ise 2D platform oyunu kategorisinde yer alan ve eşsiz deneyim yaşatan kaliteli oyunların başında geliyor. Özellikle son aylarda yoğun ilgi gören oyunun Amazon Prime üyelerine özel olarak ücretsiz verileceği ifade edildi. Oyunun normal fiyatı ise 24 TL olarak biliniyor.

Strateji platform türüne yakın olan ve sizi saatlerce başından kaldırmayan SteamWorld Heist oyununda robotları kontrol ediyorsunuz.Robotların donanımlarını kontrol ederek daha iyi savaşabilmeleri için onları sürekli olarak geliştiriyor ve belirli bir strateji ile robotları yönlendiriyorsunuz. Tatlı grafikleri ve muhteşem detayları ile dikkat çeken oyunda Captain Piper isimli karakteri siz canlandırıyorsunuz. Captain Piper olarak geminizdeki robot korsanlarına önderlik etmeniz gerekiyor. Bu süreçte eşsiz yetenek, silah ve giyim ürünleri keşfedecek ve robotlarınızı daha farklı donanıma sahip olabilmesi için geliştireceksiniz.

SteamWorld Heist oyunu hakkında inceleme yapan Matt Espineli (Gamespot), ''değişen mekanik ve sistemlerle kaliteli bir strateji oyunu''ifadesini kullandı. Oyunun Gamespot değerlendirme puanı ise 10 üzerinden 8 olarak değer gördü.

Eğer siz de Amazon Prime sistemine aboneyseniz SteamWorld Heist isimli oyunu buradan ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.Elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü oyun 27 Aralık 217 tarihine kadar ücretsiz olacak. Bu tarihe kadar oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları