Youtube Uygulamasında Sürpriz Değişiklikler
Youtube'un resmi uygulaması üzerinde çeşitli değişiklikler olacağı teyit edildi. Bu değişiklikler gece modu ve gizli mod gibi çeşitli özellikleri kapsıyor.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve aktif kullanıcı sayısı ile dünya üzerindeki sayılı markalar arasında yer alan Youtube, yenilik yapmaya devam ediyor. Sürekli olarak kendisini geliştiren ve farklı özellikler ile kullanıcısının karşısına çıkan Youtube, mobil platforma yöneliyor. Youtube uygulamasında kullanıcı odaklı gelişimler olacak olması birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Youtube mobil platform için gece modu özelliği ve gizli mod özelliği eklemeyi düşünüyor. Yeni sürümü 13.01 ile marka değerini yükseltmeyi hedefleyen Youtube, mobil kullanıcılar için muhteşem özellikler entegre edecek.Yeni sürümde test edilen gece modu ve gizli mod kullanıcıların Youtube kullanırken talep ettiği istekleri barındırıyor. Masaüstü versiyonunda bulunan koyu tema özelliği ile kullanıcıların koyu renkli tema talebi karşılanmıştı. Bu özelliğin mobil sürüme entegre edileceği ifade edildi.

Şuan için geliştirmelerin android sürümü için yapıldığı teyit edilirken ilerleyen süreçte diğer platformlara da ekleneceği ifade edildi. Son derecede olumlu geri dönüş alan koyu tema özelliği ile birlikte gelecek olan gizli mod ise kullanıcıların özgür bir şekilde Youtube platformunda gezmesini sağlayacak. Gizli mod kullanıcıların arama geçmişlerini ve izlediği videoları geçmişe kaydetmeyecek. Haliyle kullanıcılar geçmişte youtube üzerinde yaptığı işlemleri kayıt altında tutamayacak.

Bu iki yeniliğin yanı sıra Youtube'da reklam stratejisi de değişecek. Google reklamları kaydırarak geçilebilecek.  Yeni güncellemede bu özellik yer alacak.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları