Ünlü Youtuber Danla Bilic Hakkında Soruşturma!
Yaptığı makyajların yanı sıra farklı yaklaşımları ile kendi kitlesini oluşturan ve sosyal medyada yüksek oranda dikkat çeken Danla Bilic hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Milyonlarca takipçisi bulunan ve sosyal medyada aktif olarak kullanıcı kitlesi ile iletişimde bulunan Danla Bilic hakkında soruşturma başlatıldı. Kısa süre önce kanalı kapatılan ve tekrar açılan Danla Bilic'in son videosu infial yarattı. Gençleri intihara teşvik ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Danla Bilic hakkında ne olacağı merak ediliyor.

Makyaj yapmayı adeta bir sanata dönüştüren ve her türlü makyaj türünü yapabilen Danla Bilic bu konuda kendisine bir meslek yarattı.Meslek olarak işini yapan ve bu işe farklı yaklaşımlar ile tat katan Danla Bilic hayranlarını şok etti. Son videosunda Danla Bilic'in kullandığı ifadeler şok etkisi yarattı.

Danla Bilic'in Youtube ve Instagram'da 4 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Geniş bir kitleye hitap eden Danla Bilic'in yayınladığı son videoda kitlesine ''intihar edin, bu hayattan kurtulun'' dediği gözlemlendi. Danla Bilic'in bu sözleri üzerine gençleri intihara teşvik etme nedeniyle soruşturma başlatıldı. Hakkında şikayette bulunulan Danla Bilic ifade vermek üzere hakim karşısına çıkabilir.

Son olarak Beyaz Show'a çıkan Danla Bilic'in hayran kitlesi,bu duruma çok sevinmişti. Danla Bilic'in hakkında açılan soruşturma ile ilgili kısa zaman içerisinde yeni bir açıklama yapacağı tahmin ediliyor.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları