Jet Sosyete Televizyon Ekranlarına Geliyor
Yaptığı dizilerle Türkiye'de komedi sektörüne yön veren Gülse Birsel yine efsane bir kadro ile ekranlara dönüyor.

Gülse Birsel yıllar önce oraya koyduğu Avrupa Yakası projesi ile izleyenleri gönlünde taht kurmuş isimlerden birisiydi. Hem dizi yapımcılığı hem senaristliği hem de oyunculuğu ile ön plana çıkan Gülse Birsel'in bu projeden sonra yine efsane bir kadro ile Yalan Dünya'yı ekranlara taşıması,başarısını bir adım daha öne çıkardı. Gülse Birsel'in 2 dev projesinin yanı sıra şu sıralar bir film üzerinde yoğunlaştığı biliniyordu. Fakat ekranlara geri döneceğinin müjdesi verilmişti.

Gülse Birsel kadrosundaki birçok ismi değiştirmeden yeni bir dizi ile ekranlara geri dönüş yapmayı düşünüyor. Ayrıca kadroya çok önemli isimleri dahil ederek izleyicilerin sevdiği oyuncuları bir arada tutmayı hedefliyor. Gülse Birsel'in yeni dizisinin adı ise Jet Sosyete olacak. Bir klasik haline gelen Gülse Birsel'in yazdığı dizilerde oynaması, bu projede de değişmeyecek. İzleyiciler Jet Sosyete dizisinde Gülse Birsel'i görebilecek.

Dizinin kemikleşmiş kadrosunun üzerine Leyla ile Mecnun dizisinde büyük kitlelere hitap eden Erdal Bakkal'ın dahil olduğu, bu isimle birlikte Çağlar Çorumlu ve Derya Karadaş isimlerinin de Jet Sosyete'de yer alacağı teyit edildi. Jet Sosyete dizisi ile ilgili çok net bilgiler bulunmuyor. Fakat dizinin hayran kitlesi şimdiden heyecanlanmaya başladı desek yalan söylemeyiz. Jet Sosyete dizisi ile ilgili tanıtım fragmanları yakında ekranlara gelecektir.

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları