Beyaz TV: ''Çocuklarınızı Bu Adamdan Uzak Tutun''
Ünlü youtuber Ener Batur hakkında Beyaz TV'de yeni bir haber yapıldı. Enes Batur'un yayınladığı son içerikte yer alan görüntüsünün eleştiri topladığı vurgulandı.

Youtube Türkiye'nin en büyük bireysel kanalına sahip olan Enes Batur'un son videosunda yaptıkları olay oldu. Şu sıralar Hayal Mi Gerçek Mi? filmi ile rekor gişe sayısına ulaşan ve yüksek oranda gelir elde eden Enes Batur eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Enes Batur'un yayınladığı son video ise tüm bu eleştirilerin ortak sembolü haline geldi. Beyaz TV'nin ele almış olduğu konuda Enes Batur hakkında sert ifadeler kullanıldığı dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü youtuber'ın son videosunda Mevlana ile dalga geçtiği ifade edildi. Beyaz TV'nin haberine göre Ginger üzerine çıkan Enes Batur'un kendi etrafında dönerek ilahi müzik eşliğinde video oluşturması, Beyaz TV'nin dikkatlerinden kaçmadı. Enes Batur'un bu hareket ile Mevlana'yı taklit ettiği ve Mevlana ile dalga geçtiği ifade edildi. Videonun altında yer alan yorumlar incelendiğinde takipçilerinin de aynı görüşte olduğu gözlemlendi. Enes Batur'un bu konuda henüz bir açıklama yapmadığı gözlemlenirken Beyaz TV'nin haberi büyük ilgi gördü.

Ağır şekilde eleştirilen Enes Batur'un sadece son videosu ile değil birçok videosu ile eleştiri aldığı biliniyor. Özellikle çocuklara yönelik içerik hazırladığı, kitlesinin 5-15 yaş arasında olduğu ve cinsel içerikli videolar ile ön plana çıktığı konuşuluyor. Youtuber'ın sinemada yayınlanan filmi ise IMDB tarihinin en düşük oyunu alan filmler arasında yer alıyor.Birçok yönden eleştirilen Enes Batur'un açık bir hedef haline getirildiği iddia ediliyor.

Kısa süre önce Altın Kelebek ödülünü alan Enes Batur bu konuda da eleştirilmişti. Aynı zamanda Altın Kelebek ödülünün geri alındığı skandalı ile gündeme gelen Enes Batur, cinsel içerikli video üretmesi nedeniyle jüri tarafından ödülüne el koyulmasına karar verilerek tepki almıştı. Enes Batur bu konu hakkında da canlı yayında açıklama yapmış ve doğru olmadığını iddia etmişti.

Son videosundaki hal ve hareketleri incelenen Enes Batur'un Mevlana'ya yönelik saygısızlık yaptığı iddia edilirken Beyaz TV bu konuda sert eleştiriler ile bir haber hazırladı. Beyaz TV konu ile ilgili olarak youtuber hakkında birçok ifade kullandı. Genç yaşta popülerliği kaldıramayan ünlü,Mevlana'ya saygısızlık yapan şahıs gibi çeşitli etiketler ile haber yapılan Enes Batur'un konu hakkında nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor.

Beyaz TV'nin videosu:

Haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları