Bayan Sürücü 3 Milyon TL'lik Ferrari'yi Hurdaya Çevirdi
Yeni aracı ile trafiğe çıkan bayan sürücü aracı hurdaya çevirdi. Direksiyon kontrolünü kaybeden kadın bariyerlere çarptı ve araç kullanılamaz hale geldi.

Birçok kişi Ferrari marka aracın hayalini kurarken bugün medyada gündeme gelen bir haber şok etkisi yarattı. Ferrari marka aracı ile trafiğe çıkan kadın şiddetli kaza yaptı. Aracın kullanılamayacak hale gelmesinin yanı sıra yüzleri güldüren tek gelişme kadının hafif yaralar ile kazayı atlatmış olmasıydı. Kaza sırasında çekilen araç içi görüntülerde kadının direksiyonun kontrolünü kaybettiği gözlemlendi. Direksiyon kontrolden çıktığı anda araç bariyerlere çarptı. Aracın çarpma hızıyla birlikte karşı şeritten gelen bir otomobile vurduğu ve karşı şeritte de 2 otomobilin kazaya dahil olduğu gözlemleniyor. Kadın sürücünün yapmış olduğu kaza sonrasında çevredeki vatandaşlar yardıma koşuyor. Kazada herhangi bir can kaybı olmaması tek teselli olsa da Ferrari'nin durumu yürekleri dağlıyor.

Ferrari marka araç kiralayan ve trafiğe çıkan kadının aracı hurdaya çıkarması ise sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kadını trafiğe çıktıktan sonra araç içinden kamera kaydı başlatması ve yaşadıklarını anlatması sosyal medyada paylaşılan anlar arasında yer aldı. Ferrari ile trafiğe çıkan kadının bir anda kontrolünü kaybetmesiyle birlikte trafik alt üst oluyor. Kaza sonrasında kadın sürücünün araç kenarında ufak çaplı şok geçirdiği ve yardım beklediği gözlemlenirken trafiğin kısa bir süre durduğu belirtiliyor. Kazaya karışan beyaz renkli aracında ön tarafında büyük hasarlar oluştuğu teyit ediliyor. Beyaz renkli araçla birlikte siyah renkli otomobilde de ufak çaplı hasarlar meydana geldiği belirtiliyor. Ferrari marka araçla birlikte toplamda 3 araç hasarlı duruma çıktı. Ancak Ferrari marka aracın kullanılamaz hale geldiği görülüyor. Kadının kaza sonrası ne kadar ödeme yapacağı ise merak ediliyor. 

İlgili video:

author

Yazar Hakkında

Ben Ejder Topaloglu. Sakarya Akyazı'da 93 yılında dünyaya geldim. İstanbul'da yaşıyor aynı zamanda üniversite okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve hobi olarak editörlük yapmaktayım.
Yazarlar Hakkında

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları